Help and Protect - já obvykle nedělám recenze, ale..

26. ledna 2012 v 18:22 | Neimh |  Názory a připomínky odjinud
Takže, chci sem napsat o zcela novém blogu na ochranu zvířat. Jsem sice flegmatik (a to celkem slušný) ale tyhle věci ohledně týrání nenechávám ležet ladem. Je ohavné, jaké věci jsou lidé schopni na zvířatech provádět. Prostě humus. Ne, teď nemyslím takové to, že jen vegetariánství je správné, ale to, že se kolem nás děje neuvěřitelně velké množství věcí a utrpení proti zdravému rozumu a nikdo skoro nic nedělá. Protože si nevšímáme a je lepší lenošit než něco dělat. Protože je snažší přijmout než myslet.
Například, myslíte že DDT bylo zrušeno kvůli tomu, že je to jed? Ne. Byl zde pokus, kde lidé jedli dva roky DDT a nic se jim nestalo. Co bylo tedy důvodem? V Africe byla v dobách DDT malárie naprosto ojedinělá a ti lidé prostě překáželi.
Možná jsou zvířata taky na obtíž. A říká se: "Proč netestovat/ nepořádat býčí zápasy? Jsou to jen zvířata." Možná nemluví, ale má želva byla ve chvílích největší nouze poslední věc, která mě zachránila od naprosté deprese. A jen Bůh/Alláh/Jahve/Jiná osobnost dle vašeho výběru - Michael Crichton! ví, čím by to skončilo. Mohla jsem na ní mluvit, říkat sprosťárny, cokoliv a Lil se jen dívala, hrabala si nožičkou a dodávala mi sílu v těch prvních pár měsících. A tyhle tvory, nevinné a krásné, někdy lepší než lidi (jeden pes rozumněl všemu, bylo to někdy kolem roku 1960-mimo jednoho slova a to válka. Úžasné, že?) mučíme a zkoušíme na nich nová malovátka, nebo si z nich děláme kabelky. Možná, že jsou to jen zvířata, ale řekněte mi, proboha, jestli myslíte že necítí bolest. Pokud ne, váš inteligenční kvocient je pravděpodobně velice nízký.
Ale pro co tento článek byl - podpořme nový blog Help and Protect v jeho činnosti - pustili se do toho s vervou a já jim přeji hodně štěstí!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Zajímalo by mě...na kolik let mě tipujete?

15-
15-20
20+

Komentáře

1 help-and-protect help-and-protect | Web | 26. ledna 2012 v 18:34 | Reagovat

moc děkujeme za recenzi , a ten člověk, co tohle řekl, musí mít asi opravdu nízké IQ, hodim ho žralokům a uvidíme , jak se mu bude potravní řetězec líbit :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist
Jsem proti týrání zvířat.