HaP-Kampaň 1

27. ledna 2012 v 16:38 | Neimh |  Názory a připomínky odjinud
První kampaň na ochranu zvířat pro Help-and-protect. Jako spoluadminku mě můžete vidět i tam. Možná sem budu dávat některé příspěvky odtamtud, ale tam spíš jen házím zajímavé články o týrání zvířat a kampaních, protože zvířata jsou mnohdy chytřejší než lidé. Tady ale asi budu psát normální články a možná, až konečně najdu odvahu sem hodím i nějaký ten překlad.Takže tu mám další kampaň které můžete pomoci částkou již od 20 Kč. Tento přípěvek je vyňat ze stránek praha4online. Nadace pro ochranu zvířat je neziskovou organizací.
Nadace na ochranu zvířat ve spolupráci se Zapakatel.cz realizuje Kampaň na pomoc týraným zvířatům.
Jak můžete pomoci?
Je to jednoduché a rychlé! Na stránkách Zapakatel.czsi zvolíte, jakou částkou chcete přispět - tj. koupíte voucher v hodnotě 20 Kč, 50 Kč, 100 Kč nebo 500 Kč.

70 % z vybraných finančních prostředků půjde:

* na umístění týraných zvířat v útulcích nebo domácích depozitech,
* na veterinární ošetření a následnou léčbu těchto zvířat,
* na nákup krmiva a vybavení,
* dále podle situace na virtuální adopci zvířat nebo "startovací dárkový balíček" pro nového majitele (obojek, vodítko, krmení),
* na právní pomoc v případech, kdy bude nutné situaci řešit právní cestou (např. složité jednání s původním majitelem).

Nadace na ochranu zvířat z vybraných finančních prostředků podpoří konkrétní případy zvířat, která byla týrána a byla z otřesných podmínek odebrána nebo byla se známkami prokazatelného týrání nalezena.

Příběhy týraných zvířat budeme v průběhu kampaně pravidelně zveřejňovat na našich internetových stránkách www.ochranazvirat.cz a www.zapakatel.cz.

Po skončení kampaně zveřejníme seznam všech konkrétních případů týraných zvířat (vč. výše finančního příspěvku), které jsme podpořili z výtěžku kampaně!

30 % z vybraných finančních prostředků půjde na podporu práce Nadace na ochranu zvířat v oblasti legislativy ve prospěch zvířat.

Každý Váš příspěvek znamená lepší zítřek a naději pro mnoho němých tváří. Děkujeme, že spolu s námi pomáháte zvířatům!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist
Jsem proti týrání zvířat.